egeisiltisi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlk konunuz

İlk konunuz Empty İlk konunuz

Mesaj tarafından Admin Çarş. Ekim 31, 2018 1:53 pm

Forumunuzun yönetimini kullanmaya başlamadan önce bu bilgiyi okuyunuz:

Yönetim Paneli'ne nasıl erişilir ?
En üstteki menüde Giriş yap'a tıklayın, yeni bir pencere açılacaktır. "Admin" kullanıcı adını ve kayıt esnasında belirlediğiniz şifreyi girin. Kaybettiyseniz veya unuttaysanız buraya tıklayın. Giriş yaptıktan sonra sayfanın en altındaki "Yönetim Paneli" linkine tıklayın..

Görünüş nasıl değiştirilir ?
Forumunuzun görünüşünü bir tema seçerek değiştirebilirsiniz (her tema farklı resimler, renkler ve simgeler barındırır). Bunu yapmak için yönetim paneline gidip Stil Yönetimi'ndeki Yönetim üzerine tıklayınız ve gösterilen temalardan birini seçiniz. Daha sonra değişiklik yapabilir veya başka bir tane seçebilirsiniz..

Kategoriler ve forumlar nasıl yönetilir ?
Herhangi bir zamanda oluşturduğunuz kategori ve forumları ekleyebilir, değiştirebilir ve silebilirsiniz. Bunu yapmak için, yönetim paneline gidin Forum Yönetimi'nde "Bir link ekle" (bir kategori veya forum) üzerine tıklayın. İlk defa kullananların nasıl çalıştığını daha iyi anlayabilmeleri için, daha sonra silmek üzere deneme kategorileri ve deneme forumları oluşturmalarını salık veririz.

Admin
Admin

https://egeisiltisi-com.yetkinforum.com